Plán akcí

Zápasy 2019/2020

Pro rozpis všech zápasů volejbalového oddílu TJ Jiskra Nový Bor otevřete dokument Zápasy. Pomocí záložek zvolte skupinu, do které Vaše dítě patří, viz také stránka Tréninky.

Doprava na zápasy

Chtěli bychom Vás touto cestou poprosit o pomoc s dopravou dětí na jednotlivé zápasy. Připravili jsme dokument Doprava, do kterého prosím uveďte své jméno, telefon a počet míst v autě, pokud nám v daný termín plánujete s dopravou pomoci.

Místo odjezdu

Nově budeme na zápasy odjíždět z náměstí Míru v Novém Boru.

Aktuální informace

Konkrétní časy odjezdů si dáme vědět na trénincích před jednotlivými zápasy a na WhatsApp skupinách, které naleznete v kontaktech.

Letní volejbalová soustředění pro rok 2020

  • 1. - 3. třída (děvčata, chlapci). Příměstský tábor v Novém Boru. Termín: 6. července - 11. července. Cena 1 300 Kč. Podrobné informace v propozicích PDF.

  • 4. - 6. třída (děvčata, chlapci). Sportování pod olympijskou vlajkou v Maxově - volejbalová a kondiční část. Termín: 8. srpna - 15. srpna. Cena 3 600 Kč. Podrobné informace v propozicích PDF.

  • 7. třída až kadetky (děvčata, chlapci). Sportování pod olympijskou vlajkou v Maxově - kondiční část. Termín: 8. srpna - 15. srpna. Cena 3 600 Kč. Podrobné informace v propozicích PDF.

  • 7. třída až kadetky (děvčata, chlapci). Volejbalová průprava formou dvoufázových tréninků v Novém Boru. Termín: 24. srpna - 28. srpna. Cena 900 Kč. Podrobné informace v propozicích PDF.

Přihláška na soustředění

Pro přihlášení vyplňte formulář PDF. V den nástupu na příměstský volejbalový tábor i letní volejbalová soustředění je třeba dodat posudek o zdravotní způsobilosti dítěte DOCX nebo PDF a na místě podepíšete hromadné prohlášení o bezinfekčnosti.