Jste zde

OP 1 muži

Mistrovské soutěže OP - informace 2018-2019

Sezóna začala!

Jako první do nové sezóny vstoupily týmy okresního přeboru 1. třídy (Jiskra D a Jiskra E) a vzájemné klání přilákalo docela velkou pozornost všech členů klubu, a tak se hrálo před důstojnou diváckou kulisou.

Všechny týmy Jiskry si vedou nadočekávání dobře

Blíží se konec roku, a tak je čas na menší rekapitulaci.

Jiskra E na vítězné vlně

Tags: 

Ač Jiskra E nezačala sezónu zrovna nejšťastněji a svá první 4 utkání prohrála, situace po 7. kolem je již mnohem veselejší, jelikož získala 9 bodů za 3 vítězství. V 7.kole si na Jiskře vylámal zuby konkurent v tabulce Jiskra Kamenický Šenov B.

Štastné a důležité vítězství Jiskry E nad Jiskrou Svor A

Tags: 

V 6. kole OP1 přivítal nováček Jiskra E Jiskru Svor A a už od začátku si šel za svým cílem - udržet se v soutěži. Minulé kolo trochu napovědělo (výhra nad Volfarticemi), jak by se utkání mohlo vyvíjet, když za domácí nastoupil jako opora nestárnoucí Pavel Pěnkava, kterého úspěšně stínoval "návrátilec" do sestavy Honza Lepšík.

Velmi důležitá první výhra Jiskry E

Tags: 

V neděli zavítala Jiskra E na existenční utkání "o sestup" na stoly Volfartic. Během nucené zdravotní absence Daniela Kubáska v dresu Jiskry nastoupil po delší době Honza Lepšík a byl to tah geniální.

Další vítězství Jiskry D

Tags: 

V očekávaném duelu týmů, které by měly okupovat přední příčky tabulky OP1, vyšla Jiskra D proti Lokomotivě Č.Lípa D vítězně. Utkání bylo už od samého začátku velmi vyrovnané a rozhodlo ho 5 pětisetových zápasů, které vždy dopadly se šťastným koncem pro naše Déčko, a tak se nakonec mohlo radovat na stolech Lokomotivy z výhry 11:7, kdy ani bývalý ligový hráč Radek Reichl nezabránil svými 4,5 body této porážce. Za Jiskru bodovali Nolová 3,5, Tichý a Brejcha po 3 a Bém 1,5.

Nový ročník OP1 a OP2 začal

Tento týden začal nový ročník okresních soutěží. 

Přihláška do soutěže OP1 a OP2

V příloze přihláška do nadcházejícího ročníku OP1 a OP2.

Dodržte prosím termín odeslání 30.6.2016.

Kvalifikace o KP2 2016 - Turnov - 1.místo

Tags: 

Aktuálně probíhá v Turnově kvalifikace o KP2, kdy zatím naše Céčko zvítězilo 9:8 se Sokolem Bratíkov B. Sobotní odpoledne si jasně poradilo se Sokolem Turnov D 9:4 a dopoledne v neděli proti SKST Liberec J vybojovalo poslední výhru 9:8 a zaslouženě postoupilo společně s Bratříkovam B do KP2.

Sestava Jiskry: Nešvera Miroslav, Šákr Josef, Hoffman Denis, Pěnkava Pavel
 

Stránky

Copyright © 2019, Webmaster @ Jan Fojtík