Jste zde

Všechny týmy Jiskry si vedou nadočekávání dobře

Blíží se konec roku, a tak je čas na menší rekapitulaci.

Všechna družstva šla do nové sezóny s jasným cílem vyhnout se setupovým pozicím a navíc dát šanci mladším ročníkům získat cenné zkušenosti z mistrovských soutěží dospělých. Všechny tyto předpoklady vyšly na jedničku. Po skoro kompletní polovině soutěží (chybí ještě odehrát poslední dvojkolo KP1 a několik zápasů v Okresních přeborech) jsou všechny týmy mimo sestupové pozice, ba naopak okupují přední pozice tabulky. Divizní Áčko je na skvělém 2. místě, v KP1, kde je horní polovina tabulky nečekaně vyrovnaná, je Jiskra B s jednobodovou ztrátou na parádním 3. místě, a v KP2 Jiskře C (nováček v soutěži) patří výborné 4. místo.

V okresních soutěžích (OP1 a OP2) vše probíhá taktéž nadmíru dobře. Jiskra D okupuje v OP1 6. místo a nováček Jiskra E, ač byla od začátku pasována na sestupové pozice, dokázala pod vedením Daniela Kubáska získat 3 důležitá vítězství, čímž se dostali na 9. místo a vytvořili si dostatečný 5 bodový náskok od sestupujících vod. Jiskra F začala v OP2 exceletně 6 výhrami, nyní jí s bilancí 7-0-3 patří krásné 4. místo.

V divizi žen dnes 4.12. probíhal 2. turnaj dvoučlenných družstev, ale ještě nejsou známy kompletní výsledky, tak hodnocení zveřejníme v samostaném článku,, stejně jako s hodnocení mládežnických kategorií.

Tímto bych chtěl poděkovat všem hráčům, vedoucím družstev či dalším činovníkům, kteří se snaží, aby průběh sezóny probíhal takto bezkomplikací a bezstarostně, což Jiskru řadí mezi nejúspěšnější oddíly libereckého kraje a dlouhodobě drží standard a tradici našeho sportu.

Copyright © 2019, Webmaster @ Jan Fojtík