Jste zde

Starší žáci

První bodovací turnaje mládeže v Novém Boru

Již v sobotu 26. srpna se ve velké sportovní hale F. Arnošta uskuteční první bodovací turnaje mládeže, a to hned ve všech kategoriích. Největší naděje Jiskra vkládá do Honzy Suchardy (kat. dorostenci), Nikoly Nykodýmové (dorostenky)  a žákyní Karolíny Novákové a především Viktorie Kašubiakové.

Krajské přebory dospělých i mládeže

Tento týden v sobotu proběhly v nově zrekonstruované hale v Chrastavě KP mužů a žen a o den později KP starších žáků a žákyň. KP dospělých bez účasti našich mužů zachraňovala N. Nykodýmová, která vybojovala v kategorii žen stříbrnou medaili. Prohrála pouze s M. Pařízkovou z SKST LBC. Chci upozornit na to, že je to první medaile v historii našeho oddílu v kategorii žen a po dlouhé době /období Borůvků, Macely, Protivů/ medaile vůbec. Patří jí velká gratulace.

4. BTM v Turnově 2016

V neděli 14. února proběhl v Turnově 4. bodovací turnaj mládeže. Jiskru reprezentoval Denis Hoffman (dorostenci) a Natálka Nykodýmová (starší žákyně). Vzhledem k organizačním problémům došlo ke sloučení všech kategorií (včetně pohlaví) a naše mladé talentované naděje obsadily krásné 4. (Denis) a 5. (Natálka) místo. Kompletní výsledky jsou v příloze.

Krajské přebory mládeže

V sobotu 30. 1. 2016 od 9.00 hodin v hale SKST Liberec se uskutečnily Krajské přebory mládeže jednotlivců. Za TJ Jiskru Nový Bor se tohoto turnaje zúčastnil Jan Sucharda, Natálka Nykodýmová a Matouš Tynus. Natálka potvrdila svoje postavení na žebříčku a obsadila výborné 2.místo, když nestačila pouze na domácí Moniku Pařízkovou. Příjemným překvapením byl i Jan Sucharda, který vybojoval krásné 9. místo. Pochvalu zaslouží i Matouš Tynus, který při své premiéře skončil na 20.-24. místě. Celkem se turnaje zúčastnilo 36 hráčů.

Copyright © 2019, Webmaster @ Jan Fojtík