Jste zde

Všechna krajská družstva okupují špici tabulky

Předposlední letošní dvojkolo krajských soutěží (divize a KP2) dopadlo pro Jiskru fantasticky. A obě družstva navázala na skvělé výsledky Jiskry B v KP1, která po 7. kole vede celou soutěž.

Nejdříve v sobotu dopoledne čekal Jiskru C dlouhý výjezd ke hranici s královehradeckým krajem (Benešov u Semil a Orel Studenec), z kterého přivezla všech 6 bodů za dvě jasná vítězství 10:3 respektive 10:4. A to vše i s "náhradníkem" Jirkou Bartošem, který si skvělým výkonem a celkovou víkendovou bilancí 5:1 jasně řekl o stabilní nominaci, navíc Standa Horník opět nenašel přemožitele a Denis Hoffman herně dozrál a stal se pro družstvo nepostradatelným, což potvrzuje bilancí 4:2.

V sobotu ale již v domácím prostředí se představila Jiskra A ve skvělém světle a před zraky dvou desítek diváků nedala šanci rezervě libereckého Loko Depa. To v nejsilnější možné sestavě (Dušátko, Batthyány, Vinter a Zdvihal) nakonec uhrálo pouze pět bodů a muselo se spokojit s prohrou 10:5.  Za zmínku stojí skvělý výkon Radka Ivana, kdy postupně si na něm vylámali zuby Dušátko, Zdvihal i Vinter. Navíc si Radek svou formu přenesl i do nedělního utkání proti Bižuterii Jablonec B, kdy byl hlavním strůjcem úspěchu Jiskry, kdy na jeho raketě skončil houževnatý Ježek, dále v zápase proti Urbanovi vybojoval velmi nepříznivý stav 0:2 na sety a 4:8 ve svůj prospěch, Loudovi pak nedal žádnou šanci a svůj excelentní výkon potvrdil i výhrou 3:0 s ligou ostříleným Martinem Bittnerem. A ač Jiskře v tomto utkání o 2. místo divizní tabulky nevyšel vůbec začátek, kdy po obou prohraných čtyřhrách a prvních dvou dvouhrách prohrávala 1:3, se stále však cílevědomě hnala za vítězstvím. Navíc velmi cenné 2 body přinesl Lubor Studecký a Ondra Špaček (2:1) s Honzou Fojtíkem (3:1) také zahráli svůj dlouhodobý standard. Tímto cenným vítězstvím si Jiskra A upevnila po 9. kole skvělé 2. místo.

Radku ještě jednou BRAVO!

Copyright © 2019, Webmaster @ Jan Fojtík