Jste zde

Na úvod sezóny většinou vítězství

Jak už bývá zvykem, tak Jiskra vstoupila do sezóny velmi úspěšně. Pořád je znát, že pravidelné tréninky po celý rok přináší ovoce.

Jako první se začaly okresní soutěže, kde Jiskra má hned 3 družstva (D, E - OP1 a F - OP2). Cílem Déčka (Bartoš, Sucharda, Pěnkava, Nolová, Nykodýmová) je bojovat o okresního přeborníka. Éčko (v sestavě Tichý, Bém, Brejcha, Kučera, Lepšík, Kopecká aj.)  by se mělo pohybovat ve středních patrech tabulky. Družstvo F (Kopecká, Hepp, Poláček, Moudrý, Kučera) v OP2 by mohlo také patřit na přední místa tabulky.

Výsledky: Družstvo D, Družstvo E, Družstvo F

V krajských soutěžích se jako první představilo naše omlazené Béčko v KP1. A vítězství ve Cvikově a remíza z Jablonce je na úvod velmi pozitivní.

Nejlepší úvod předvedla družstva v divizi a KP2. Áčko i Céčko s přehledem vyhrály všechny 3 mistráky a zaslouženě jim patří průběžné 1. místo v soutěži. U Áčka "je na vině" zatím především perfektní výkon Radka Ivana a Tomáše Hekerleho a Céčko hraje velmi kolektivně a dobře se doplňuje. 

Výsledky: Družstvo ADružstvo B, Družstvo C

Ve 2.lize žen Jiskra zatím v prvních dvou utkání proti zkušeným týmům (Jirkov 2:8, Litoměřice 3:7) nebodovala, ale holky podaly velmi dobrý výkon a věříme, že semtam nějaké body určitě získají.

Výsledky: Jiskra A ženy

Copyright © 2019, Webmaster @ Jan Fojtík