Jste zde

Jiskra A o víkendu naplno bodovala

O tomto víkendu se Jiskra A představila v přeposledním letošním domácím vystoupení, kdy především v nedělním utkání proti Sokolu Jablonec n.J. měla co oplácet. Podzimní porážka 6:10 opravdu zamrzela.

Nejprve však Jiskra musela v sobotním utkání potvrdit podzimní vítězství proti Sokolu Turnov, který přijel s 3. nejlepším hráčem letošního ročníku Petrem Trucem. Jiskra začala velmi dobře a vyhrála obě čtyřhry. Především výkon Radka Ivana s Pavlem Oliveriusem proti zmiňovanému Petru Trucovi a Danielu Salomonovi byl velkým překvapení a kluci zopakovali, že spolu čtyřhru prostě umí. Soupeř pak dvěma výhrami srovnal na 2:2, a tak se přeléval stav až do konce druhé série, kdy se Jiskra ujala vedení 6:4. Poté následovaly 4 pětisetové zápasy, které vyzněly 3:1 pro nás, soupeř už na trhák nedokázal odpovědět a výhra 10:5 byla na světě.

V nedělním utkání Pavla Oliveriuse vystřídal Petr Vojtěch a hned v první sérii dal o sobě vědět výhrou nad Tondou Bělonožníkem a v dobrém výkonu pokračoval i proti jablonecké jedničce Lukáši Nadějemu, kterému po boji podlehl 2:3. Ve hře domácích byla vidět od začátku velká touha odčinit podzimní porážku a nedala hostům z Jablonce vůbec žádnou šanci. Navíc Honza Fojtík s Ondrou Špačkem za víkend nedali soupeři ani jeden bod, tak utkání skončilo jasnou výhrou 10:2.

Copyright © 2019, Webmaster @ Jan Fojtík